Elkészült a kilencedik osztályok beosztása

Hétfőn zárult a IX. osztályokba való beiratkozás.

Kedden az iskola igazgatósága a szülők képviselőinek jelenlétében, a tanügyi törvény és a belső rendszabályzat alapján a kilencedik osztályokba felvételt nyert diákokat a következő kritériumok szerint osztotta be:

  • A diákokat a felvételi eredmények alapján rangsoroltuk.
  • A kialakított rangsorból kiindulva a legnagyobb átlaggal rendelkező diáktól a legkisebb átlagig vettük figyelembe a választott osztálytípust, és a diákot a megfelelő osztályba/osztálytípusba helyeztük a helyek számának függvényében.
  • Az ugyanolyan osztálytípusba bejutott diákokat az „egy ide, egy oda” elv szerint rangsoroltuk.
  • A fenti rangsorolás szerint a kialakult osztályok osztályátlagai megközelítőleg egyformák lettek.

A kialakult osztályokban az utólagos cserék nem engedélyezettek.

Az osztályfőnökök kinevezése szeptemberben történik meg.

Kedves kilencedikesek, Isten hozott a Bolyaiba!
Sok sikert és kitartást kívánunk nektek az elkövetkező négy évben!


A B C D E F G H
Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. A - Természettudományok - intenzív angol
1BESENYEI A. DOROTTYA9,77
2BARABÁSI CS. NOÉMI9,74
3KELEMEN A. KATALIN BOROSTYÁN9,62
4BARTHA K. DÁNIEL9,55
5SEBESI S. HANNA9,50
6FAZAKAS A. ROZÁLIA9,48
7KOLCSAR M. BOGLARKA9,46
8LUDESCHER L. JÚLIA9,43
9FÜLÖP J. SÁRA VIOLA9,36
10GŐCSI I. SZABOLCS NORBERT9,35
11ÖRDÖGH A. KRISZTA9,32
12KOVÁCS Ö. ADRIEN9,29
13ASZTALOS CS. CYNTHIA EVELIN9,27
14NAGY GY. KINCSŐ9,24
15FÜLÖP J. ESZTER9,21
16SIMON LL. KRISZTA LAURA9,20
17ÁBRÁM Z. ERZSÉBET9,17
18GYÖRGY-FAZAKAS I. ANNA TIMEA9,13
19SZÁSZ G. ÁKOS9,11
20MAGYAROSI Z. HELGA HENRIETTA9,10
21NAGY A. BERNADETTE9,07
22KERESZTELY A. NOÉMI9,05
23MOLDOVAN KOVÁCS DCS. NIMRÓD9,04
24KOVÁCS A. ANNA9,04
25LUKACS C. HENRIETTA9,00
26FAZAKAS M. MÁRK8,99
27DÁVID JL. BALÁZS8,91
28BOTTA Z. KRISZTA SZIDÓNIA8,90
Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. B - Természettudományok - intenzív angol
1FUCCÁRÓ M. ORSOLYA9,82
2SZILÁGYI BB. MARIANN KRISZTINA9,76
3MÁTÉ CT. MAGDOLNA KRISZTINA9,63
4SZÉKELY S. ADRIENN9,58
5TŐRŐK G. RITA TIMEA9,53
6KORITLAN S. AGNES9,49
7KOCSIS L. IMOLA9,47
8FEKETE F. ANDREA9,43
9BIRÓ ZS. SÁRA GYOPÁR9,40
10BALLA LC. LORÁND ÁKOS9,35
11KAPUSI B. ORSOLYA9,34
12MAKKAI D. ELŐD9,30
13KACSÓ L. NOÉMI ESZTER9,28
14KARDOS L. NÓRA TIMEA9,26
15ZSIGMOND BL. TUNDE KRISZTINA9,22
16PÉTERFI L. TAMÁS9,20
17SZABÓ CS. NIKOLETT9,19
18NYÁRÁDI II. ISTVÁN DÁVID9,14
19ROKALY A. KRISZTA9,12
20DEBRECZENI J. ANITA SZILVIA9,10
21KUTASI D. CSENGE9,08
22SIMON I. ÁGOTA BORÓKA9,06
23ORBAN E. BOGLÁRKA9,05
24MARKOVICS P. BOROKA ILKA9,04
25FAZAKAS-GYÖRFFY R. PALMA9,03
26SZEP A. ANITA MELINJDA9,00
27KONCZ K. NOÉMI ESZTER8,98
28KAPUSI B. KINGA8,84
Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. C - Természettudományok- intenzív német/angol
1NAGY S. ZSOFIA BLANKA9,76
2LÁSZLÓ L. ZSUZSANNA CSILLA9,63
3DARABAN S. ALBERT NÁNDOR9,61
4MIHÁLY GT. BLANKA VIVIEN9,53
5ILYÉS CS. BORÓKA9,49
6BALOGH M. ÁDÁM9,47
7SZABÓ A. HENRIETTA RAZIELA9,45
8SZABO A. ANITA9,42
9MIHOLCSA I. MATYAS BOTOND9,36
10DINEA GA. MÁRK ANDREI9,34
11PUSKÁS LGY. NOÉMI ANNA9,32
12FERENCZI K. BRIGITTA9,28
13ALBERT M. LEA9,26
14BALOGH L. SAROLTA9,22
15LAKÓ IL. ANNA9,20
16CZENTYE C. ANNA9,19
17MOLNÁR J. ANNA BORÓKA9,05
18ANTAL L. ANDRÁS9,01
19TÖVISSI L. SZILVIA8,87
20STRAFF K. AMANDA8,86
21BALAZS C. BOTOND LASZLO8,85
22TOTH PSZ. ROBERT SZABOLCS8,84
23SEBESTYÉN-DÓSA J. ESZTER8,83
24GOGOLAK-HRUBECZ A. TIMEA EDIT8,83
25KŐMŰVES CS. REGINA ÉVA8,81
26TOKES L. MARKO8,79
27PUSKAS A. IRINGÓ8,79
28BÉRES Á. KATA MARGARETTA8,78
Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. D - Társadalomtudományok - intenzív német/olasz
1PAPP JC. KRISZTA ANNAMÁRIA8,84
2NAGY K. ZSUZSA8,62
3GÓLYA I. KRISZTA8,58
4KOVACI M. EVELYN8,58
5ILLYÉS T. YVETTE8,57
6MAGYARY E. ELŐD8,55
7TAKÁCS G. GYÖRGY NORBERT8,52
8MÁTÉ CS. ALEXANDRA DIÁNA8,51
9PÁL CS. ANITA8,48
10DEMETER AS. BOGLÁRKA AMARILLA8,48
11AȚELEAN C. MÁRTA ANETT8,47
12SARKANY L. HAJNAL KATALIN8,46
13TROZNAI S. BOGLARKA DOROTTYA8,44
14TAMÁS C. NORA KRISZTINA8,42
15KIS DL. ŐRS LEVENTE8,42
16KALO L. SZIDONIA BRIGITTA8,39
17ORBÁN E. BEÁTA8,37
18BARTHA ZS. NOÉMI ODETT8,35
19SZÉKELY C. HANNA SARA8,35
20KOLCSÁR LI. ROLAND8,33
21FARKAS J. TOBIÁS DÁNIEL8,33
22TOTH R. SAROLTA8,32
23TIMÁR A. OREN8,31
24BOGDAN M. PATRICK-KRISZTIAN8,31
25KONCZ L. ANTÓNIA8,29
26ZAKARIAS R. OSZKÁR OTTO8,26
27PERES G. GYULA8,25
28FEKETE A. EVELYN8,17
Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. E - Matematika-informatika - intenzív angol
1KURCSI L. NORBERT9,74
2SZEKERES J. KINGA9,62
3BERECZKI I. JANOS LEVENTE9,43
4SIKO D. DEBORA9,35
5VARRÓ J. ATTILA9,30
6SZILÁGYI S. SÁNDOR ZSOLT9,26
7NAGY C. SZABOLCS9,20
8KOVÁCS V. APOLONIA LEONA9,16
9FÜLÖP S. BARNA9,03
10KACSÓ-BODÓ C. BALÁZS HUNOR8,96
11FÜLÖP S. KLAUDIA8,81
12MÁRTON A. DÓRA8,77
13BARTHA A. ANNA8,77
14SZABÓ CS. GELLÉRT BENDEGÚZ8,76
15SZILÁGYI E. LEONÁRD8,72
16KOVACS A. ZSOLT8,64
17SÓFALVI L. JÚLIA MÓNIKA8,63
18BODO SZILÁRD-HUNOR8,61
19GÁSPÁR ISTVAN ATTILA8,59
20MATHE Z. KRISZTA ANDREA8,52
21DEMETER I. BOTOND ISTVÁN8,52
22GYULAI PZ. PÁL CRISTIAN8,41
23SIPOS L. MÁRTA8,35
24ÁCS L. HUNOR8,28
25KOVÁCS S. DÁVID8,24
26FÜLÖP V. SZILÁRD8,21
27SUCIU L. AKSZA8,18
28KOSZTA-DEMETER A. ANNA8,16
Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. F - Társadalomtudományok - intenzív angol
1COZMA C. PAULA SOPHIA9,78
2BIRTALAN J. JULIANNA9,28
3KACSO-FENYVES L. ADÉL9,27
4SEBESI M. GRETI9,16
5MOLNAR ZL. BERNADETT9,13
6NAGY ZS. ATTILA9,09
7KOZMA J. KAMILLA9,03
8ANTAL MM. LAURA TIMEA9,02
9MIKLOS B. BLANKA KINGA8,99
10DULL J. BENCE8,98
11SIPOS J. BERNADETT RENÁTA8,89
12BARDÓCZ GC. ANNA8,89
13KODORI JL. TIMEA8,86
14FARKAS A. ESZTER8,82
15SOÓS J. CSENGE KAMILLA8,82
16HATHÁZI ZE. ANTÓNIA REBEKA8,81
17HASZNOSI Z. ORSOLYA8,80
18BALAZSI L. KAMILLA EDINA8,78
19TÖRÖK F. BERNADETT8,76
20SIMONFI C. BLANKA ZSÓFIA8,75
21TOLVALY L. REBEKA ANGYALKA8,72
22RAFI CS. CLAUDIA8,67
23NOVÁK JE. ADRIENN8,67
24KULCSAR I. KLEMENTINA8,64
25HODOR Z. ZSUZSÁNNA8,64
26ANGHELINA M. SZONIA ALEXANDRA8,64
27KÁLLAI BZ. KITTY8,59
28SOÓS CS. ANDREA LAURA8,58
Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. G - Matematika - intenzív informatika
1VERESS G. HENRIETTA9,61
2BORSOS M. BLANKA ANDREA9,57
3KERI CS. CSABA9,42
4DURUGY I. HUNOR9,37
5KELEMEN A. DÁNIEL9,27
6GARDNER DJ. ANIKO JANE9,23
7LASZLO Ș. KINGA ȘTEFANIA9,20
8MIKÓ I. ÁGNES ANNA9,16
9DEÉ-LUKÁCS A. ANDRÁS GERGELY9,16
10MÁJAI JL. HENRIETTA ZITA9,10
11OSVATH G. KATALIN9,07
12NAGY C. SZABOLCS9,07
13BARTHA AA. ARPAD9,00
14MAGYAROSI GY. PETER8,91
15GÁLL S. BENEDEK8,90
16CSEGEZI L. ZSOMBOR8,86
17GÓLYA Z. GERGŐ8,71
18DÁVID L. ARTHUR8,69
19KANTOR K. ROLLAND ROBERT8,67
20BALOG CS. EMESE8,67
21SIKO Z. SZABOLCS8,66
22BÁLINT ANDRIENNE-BERNADETT8,61
23FODOR LÁSZLO CARLOS8,59
24RADU RF. GLORIA ALEXIA8,53
25BABOS I. DÁVID8,50
26KAFFAI G. LEVENTE8,49
27JARTO B. TAMARA8,49
28SOMAI A. ROBERT8,47
29MIHÁCSI BEATRIX ALEXA5,9
Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. H - Matematika-informatika - intenzív angol
1MESZAROS I. SAROLTA9,62
2IGNAT CS. RÉKA9,47
3SOÓS AA. DÁVID NORBERT9,37
4IMRE A. TAMAS9,31
5MÁTHÉ A. ARNOLD ATTILA9,29
6SZEPESSY L. LASZLO9,23
7BARABÁSI J. ZALÁN BOTOND9,16
8SIPOS AL. SZILÁRD9,11
9FEKETE J. TAMÁS8,98
10KONDERT AE. ZSUZSANNA8,82
11SZŐVERFI F. MÁTYÁS MOZES8,80
12OKANYI O. BRIGITTA8,77
13DÁVID ZS. ANTONIA SZIDÓNIA8,77
14CSORJA GY. ANETT8,74
15BÓNI K. BORÓKA BLANKA8,66
16BAKÓ F. BLANKA8,63
17MIKLOS L. TAMÁS JANOS8,62
18CSEPÁN DÁVID LEVENTE8,59
19BARI L. ADRIENN8,55
20DÉNES M. BORÓKA8,52
21GEREB L. KRISZTINA8,41
22NAGO J. MARK8,39
23BÁLINT Z. CSONGOR TIVADAR8,32
24MAILATH SJ. KRISZTA8,28
25KONCZ R. HUNOR8,23
26BUS Z. GERGŐ VINCE8,20
27BÁN J. JÓZSEF ATTILA8,17
28NAGY J. SZABOLCS JÁNOS8,16

Eseménynaptár

2017. november
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Oldalaink

bolyaisok

vilagtalalkozo

appendix

bolyaischola

fizika

appendixappendix