Elkészült a IX. osztályok beosztása (2019-2020-as tanév)

Csütörtökön zárult a IX. osztályokba való beiratkozás.

Pénteken az iskola igazgatósága, a tanügyi törvény és a belső rendszabályzat alapján a kilencedik osztályokba felvételt nyert diákokat a következő kritériumok szerint osztotta be:

  • A diákokat a felvételi eredmények alapján rangsoroltuk.
  • A kialakított rangsorból kiindulva a legnagyobb átlaggal rendelkező diáktól a legkisebb átlagig vettük figyelembe a választott osztálytípust, és a diákot a megfelelő osztályba/osztálytípusba helyeztük a helyek számának függvényében.
  • Az ugyanolyan osztálytípusba bejutott diákokat az „egy ide, egy oda” elv szerint rangsoroltuk.
  • A fenti rangsorolás szerint a kialakult osztályok osztályátlagai megközelítőleg egyformák lettek.
  • A kialakult osztályokban az utólagos cserék nem engedélyezettek.
  • Az osztályfőnökök kinevezése szeptemberben történik meg.

Kedves kilencedikesek, Isten hozott a Bolyaiba!
Sok sikert és kitartást kívánunk nektek az elkövetkező négy évben!


A B C D E F G
Sorsz. Teljes név / Iskola Átlag
Természettudományok - intenzív angol
1.

Szilágyi F. Adrienn
LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTĂ TÎRGU MUREȘ

9.81

2.

Oroszlán Z. Norbert
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

9.65

3.

Lukács I. Nicole Zsanette
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ROMULUS GUGA" TÎRGU MUREȘ

9.64

4.

László R. Szandra Leila
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ROMULUS GUGA" TÎRGU MUREȘ

9.56

5.

Gergely I. Bálint
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

9.45

6.

Tăurean A. Laura Éva
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

9.4

7.

Diosán LC. Dávid
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

9.4

8.

Székely J. Anna Flóra
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" TÎRGU MUREȘ

9.35

9.

Nistor CV. Minola Andrea
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AUGUSTIN MAIOR" REGHIN

9.34

10.

Pocsai Z. Eszter
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

9.32

11.

Kiss BA. Tamás
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

9.3

12.

Varga J. Zita Monika
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FÂNTÂNELE

9.27

13.

György L. Katalin
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

9.24

14.

Csegedi Á. Krisztián
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

9.22

15.

Nagy C. Henrietta
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 SOVATA

9.22

16.

Vita I. Nikolett
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU CEUȘIANU" REGHIN

9.21

17.

Kovács S. Dóra
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

9.2

18.

Kocsis A. Kata
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU CEUȘIANU" REGHIN

9.2

19.

Baternai LF. Márk
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

9.17

20.

Ercse I. Anna
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

9.17

21.

Pap IT. Örs Botond
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

9.14

22.

Cinino Szekely A. Kriszta Katalin
LICEUL TEHNOLOGIC "SFÂNTUL GHEORGHE" SÂNGEORGIU DE PĂDURE

9.12

23.

Iszlai Á. Beáta Kata
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂGHERANI

9.12

24.

Bajkó L. Eszter
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

9.1

25.

Mătea O. Ramona Cristina
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

9.08

26.

Gaál TS. Kriszta Réka
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

9.05

27.

Balázs IA. Johanna
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" TÎRGU MUREȘ

9

28.

Nemes Nagy N. Róbert
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

8.99

Sorsz. Teljes név / Iskola Átlag
Matematika-informatika - intenzív angol
1.

Nagy I. Zsuzsa
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

9.73

2.

Moldovan G. Anita Györgyi
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

9.72

3.

Vajda A. Péter
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

9.59

4.

Dávid G. Beáta
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "S. ILLYES LAJOS" SOVATA

9.46

5.

Szász J. Réka
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

9.26

6.

Barta Zágoni LGY. Bernadette
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

9.26

7.

Jakab BR. Viola
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

9.21

8.

Ujfalusi E. Abel
LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU MAIOR" REGHIN

9.19

9.

Király L. Anna Borbála
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "S. ILLYES LAJOS" SOVATA

9.12

10.

Turony S. Robert
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" TÎRGU MUREȘ

8.96

11.

Fekete J. Zoltán
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "FOGARASI SAMUEL" GĂNEŞTI

8.91

12.

Suba A. Dániel
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

8.8

13.

Horvath I. Attila Levente
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TRAIAN" TÂRNĂVENI

8.73

14.

Peter GL. Lorant Hunor
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AUGUSTIN MAIOR" REGHIN

8.7

15.

Veress S. Robert
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" TÎRGU MUREȘ

8.61

16.

László S. Norbert
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "KISS GERGELY" PĂSĂRENI

8.61

17.

Szántó S. Sándor Norbert
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

8.57

18.

Szocs D. Daniel
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "APAFI MIHALY" ERNEI

8.56

19.

Sóos R. Norbert Robert
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ROMULUS GUGA" TÎRGU MUREȘ

8.53

20.

Tovissi J. Henrik Joszef
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "SZASZ ADALBERT" TÎRGU MUREȘ

8.5

21.

Zaizon Kovács K. Norbert
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" TÎRGU MUREȘ

8.46

22.

Birta C. Edina
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 SOVATA

8.45

23.

Barabás A. Hanga Abigél
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.42

24.

Gálfi A. Attila
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "KADAR MARTON" PĂNET

8.42

25.

Pete S. Loránd Sándor
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRISTEȘTI

8.29

26.

Siko E. Adrienn Klaudia
LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTĂ TÎRGU MUREȘ

8.27

27.

Dézsi A. Attila János
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "FRIEDRICH SCHILLER" TÎRGU MUREȘ

8.25

28.

Osváth L. Dániel
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE COȘBUC" TÎRGU MUREȘ

8.23

Sorsz. Teljes név / Iskola Átlag Nyelv
Természettudományok - intenzív német/francia
1.

Bartha B. Nikolett
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

9.39

NÉMET

2.

Miholcsa G. Gyula Zsolt
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

9.31

NÉMET

3.

Henter GY. Zalán
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

9.09

NÉMET

4.

Ilyés F. Beáta
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

9.06

NÉMET

5.

Borka Balás A. Anna
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.98

NÉMET

6.

Kováts T. Eszter Timea
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

8.98

NÉMET

7.

Fazakas T. Noémi
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.97

NÉMET

8.

Péterfi D. Eszter Timea
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FÂNTÂNELE

8.96

NÉMET

9.

Suba K. Orsolya
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ROMULUS GUGA" TÎRGU MUREȘ

8.95

NÉMET

10.

Boldiș ȘI. Zsuzsanna Blanka
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.92

NÉMET

11.

Soos A. Noémi
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CHINEZU" SÂNTANA DE MUREȘ

8.88

FRANCIA

12.

Lukács J. Orsolya
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.87

NÉMET

13.

Aszalos L. Fanny Izabella
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENTIVANI MIHALY" GĂLEŞTI

8.87

NÉMET

14.

Simó FA. Tamás Ferenc
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

8.86

NÉMET

15.

Kovács BS. Adrienn
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

8.84

NÉMET

16.

Szabó I. István
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU IOAN CUZA" TÎRGU MUREȘ

8.83

FRANCIA

17.

Pataki ZS. Előd
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" TÎRGU MUREȘ

8.83

FRANCIA

18.

Barabas L. Zsuzsanna
LICEUL TEHNOLOGIC "SFÂNTUL GHEORGHE" SÂNGEORGIU DE PĂDURE

8.83

FRANCIA

19.

Nagy SZ. Orsolya Barbara
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DOSA DANIEL" VALEA IZVOARELOR

8.79

FRANCIA

20.

Mészáros L. Noémi
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" TÎRGU MUREȘ

8.79

FRANCIA

21.

Adorian L. Kriszta Szidonia
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" TÎRGU MUREȘ

8.76

FRANCIA

22.

Simonfi A. Iringó
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

8.76

FRANCIA

23.

Sită C. David
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TUDOR VLADIMIRESCU" TÎRGU MUREȘ

8.76

FRANCIA

24.

Dósa A. Brigitta
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "WESSELENYI MIKLOS" GHINDARI

8.72

FRANCIA

25.

Tolvaly Roșca F. Ferenc
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

8.69

FRANCIA

26.

Ördög L. Antónia Biborka
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PALKO ATTILA" ALUNIȘ

8.68

FRANCIA

27.

Sebesi SSZ. Sarolt
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.65

FRANCIA

28.

Orbán Balásy TM. Kata
LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTĂ TÎRGU MUREȘ

8.65

FRANCIA

Sorsz. Teljes név / Iskola Átlag Nyelv
Társadalomtudományok - intenzív német/olasz
1.

Burján F. Naómi
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

9.07

NÉMET

2.

Simonfi A. Ingrid
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

8.53

NÉMET

3.

Kolcsár L. Ágnes Klára
LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTĂ TÎRGU MUREȘ

8.5

OLASZ

4.

Butyka GC. Anett Andrea
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

8.44

NÉMET

5.

Haba G. Tamara
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRĂVIOARA

8.44

NÉMET

6.

Luca G. Dalma
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU IOAN CUZA" TÎRGU MUREȘ

8.42

NÉMET

7.

Hintea M. Ingrid Gabriella
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.42

NÉMET

8.

Török I. Dorottya Barbara
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

8.42

NÉMET

9.

Baki I. Istvan Arnold
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CHINEZU" SÂNTANA DE MUREȘ

8.42

OLASZ

10.

Gödri DL. Brigitta Adrien
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" TÎRGU MUREȘ

8.41

OLASZ

11.

Szabó I. Blanka Zsanett
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.38

NÉMET

12.

Orbán Kis K. Orsolya
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.37

OLASZ

13.

Páskuly L. Bianka
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "S. ILLYES LAJOS" SOVATA

8.35

NÉMET

14.

Szabó Á. Petra Tímea
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.34

NÉMET

15.

Lutsch S. Szabolcs
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

8.32

NÉMET

16.

Ambrus L. Dóra
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.32

NÉMET

17.

Oltean L. Noémi
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SAMUEL JOZSEF" CHENDU

8.3

NÉMET

18.

Papp BZ. Benjámin
LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTĂ TÎRGU MUREȘ

8.28

NÉMET

19.

Portik Dobos A. Anita
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU CEUȘIANU" REGHIN

8.26

OLASZ

20.

Debreczeni A. Nórbert
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" TÎRGU MUREȘ

8.26

OLASZ

21.

Fogarasi I. Szabolcs
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.25

OLASZ

22.

Fábián KP. Nicole
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

8.25

OLASZ

23.

Rákossy ZK. Dávid
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.25

OLASZ

24.

Salat A. Tamás
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TUDOR VLADIMIRESCU" TÎRGU MUREȘ

8.25

OLASZ

25.

Matefi L. Blanka
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ACĂȚARI

8.22

OLASZ

26.

Nagy M. Sarolta
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU CEUȘIANU" REGHIN

8.21

OLASZ

27.

Csiszér J. Izabella
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" TÎRGU MUREȘ

8.19

OLASZ

28.

Biro L. Edvin Roland
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" TÎRGU MUREȘ

8.19

OLASZ

Sorsz. Teljes név / Iskola Átlag
Matematika-informatika - intenzív angol
1.

Dumbrăvean Kátai T. Iulia
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE COȘBUC" TÎRGU MUREȘ

9.75

2.

Varga ZL. Zsófia
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

9.65

3.

Réman L. Attila
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

9.61

4.

Moldovan G. Áron
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU CEUȘIANU" REGHIN

9.44

5.

Benkő M. Orsolya
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "S. ILLYES LAJOS" SOVATA

9.36

6.

Sidó A. Gáspár
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

9.24

7.

Béres J. János
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TRAIAN" TÂRNĂVENI

9.22

8.

Barabas R. Mikolt
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AUGUSTIN MAIOR" REGHIN

9.17

9.

Erős Karácsony Á. Szilárd
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

9.13

10.

Orbán L. Roland Alpar
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU IOAN CUZA" TÎRGU MUREȘ

8.95

11.

Nagy F. Ferenc
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.93

12.

Balogh T. Boroka
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "S. ILLYES LAJOS" SOVATA

8.78

13.

Gergely F. Ferenc
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.76

14.

Bartos M. Debora Ilona
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "FOGARASI SAMUEL" GĂNEŞTI

8.68

15.

Kulcsár LI. Loránt Csaba
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

8.66

16.

Szekely P. Anett Timea
SCOALA GIMNAZIALA "BATHORY ISTVAN" MEDIAS

8.6

17.

Kelemen Á. Árpád
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TUDOR VLADIMIRESCU" TÎRGU MUREȘ

8.57

18.

Kántor K. Csongor Szilárd
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

8.55

19.

Molnár AA. Nóra Anikó
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.54

20.

Kakucs A. Hunor Attila
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

8.48

21.

Sebesi Kállai I. Dávid
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

8.48

22.

Biró ÁA. Petra Edina
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

8.42

23.

Ördögh A. Attila
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.42

24.

Nago J. Daniel
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 TÎRGU MUREȘ

8.36

25.

Takács I. Péter
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "FRIEDRICH SCHILLER" TÎRGU MUREȘ

8.3

26.

Izsák DS. Nimród
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

8.26

27.

Holló T. Karola
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FÂNTÂNELE

8.26

28.

Balázs Z. Norbert Zsolt
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "SZASZ ADALBERT" TÎRGU MUREȘ

8.23

Sorsz. Teljes név / Iskola Átlag
Társadalomtudományok - intenzív angol
1.

Szilágyi JL. Kamila Evelyn
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

9.57

2.

Kerekes SZ. Anita Dorottya
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" TÎRGU MUREȘ

9.26

3.

Kiss D. Anna
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

9.17

4.

Farkas JL. Róbert
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" TÎRGU MUREȘ

9.02

5.

Kiss JE. Boglárka Klára
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "S. ILLYES LAJOS" SOVATA

8.98

6.

Forró Bathó L. Eszter Anna
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

8.93

7.

Zőld I. Szidónia Irenke
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

8.92

8.

Kacsó L. Boróka
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ROMULUS GUGA" TÎRGU MUREȘ

8.87

9.

Fülöp K. Boglárka
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "S. ILLYES LAJOS" SOVATA

8.85

10.

Kiss L. Heléna
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION CHINEZU" SÂNTANA DE MUREȘ

8.83

11.

Gáll B. Boglárka
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 SOVATA

8.72

12.

Kővesdi A. Mátyás
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.69

13.

Kedei PE. Hanna Boroka
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DOSA DANIEL" VALEA IZVOARELOR

8.67

14.

Szabó Z. Szandra
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.61

15.

Demeter CS. Hanna
ŞCOALA GIMNAZIALĂ PERIŞ

8.61

16.

Szegedi D. Anetta
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

8.59

17.

Varga A. Maria Magdalena
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PALKO ATTILA" ALUNIȘ

8.58

18.

Galfalvi Z. Greta
LICEUL TEHNOLOGIC "SFÂNTUL GHEORGHE" SÂNGEORGIU DE PĂDURE

8.57

19.

Szigeti L. Evelyn
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.56

20.

Molnos A. Delinke
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FÂNTÂNELE

8.55

21.

Géczi I. Eszter Izabella
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU CEUȘIANU" REGHIN

8.53

22.

Biró S. Anriett Orhidea
ŞCOALA GIMNAZIALĂ PERIŞ

8.52

23.

Sófalvi GY. Adrienn Eszter
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.5

24.

Simon S. Csenge Alexandra
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.5

25.

Fuccaro P. Melinda
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.49

26.

Kozma CA. Kriszta Orsolya
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

8.48

27.

Sikó J. Beáta
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "KADAR MARTON" PĂNET

8.45

28.

Porkoláb SL. Benjámin Imre
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRĂVIOARA

8.44

Sorsz. Teljes név / Iskola Átlag
Matematika-informatika - intenzív informatika
1.

Farkas Á. Szilárd
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU CEUȘIANU" REGHIN

9.54

2.

Feketics S. Hunor
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUROPA" TÎRGU MUREȘ

9.38

3.

Sipos L. László Örs
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CRĂCIUNEȘTI

9.38

4.

Adorjáni S. Jonathán
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

9.37

5.

Kacsó L. Laura
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "FRIEDRICH SCHILLER" TÎRGU MUREȘ

9.33

6.

Nagy B. Sámuel
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂGHERANI

9.16

7.

Márton D. Kristóf
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

9.15

8.

Kucsvan I. Levente
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AUGUSTIN MAIOR" REGHIN

9.15

9.

Salat T. Tamás
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

9.06

10.

Szabó Ádám A. Krisztián
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU CEUȘIANU" REGHIN

9.05

11.

Lokodi L. Attila
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.86

12.

Brustur Buksa VLE. Beatrice
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.84

13.

Felméri F. Ferencz Bence
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "WESSELENYI MIKLOS" GHINDARI

8.55

14.

Lengyel L. László Levente
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU CEUȘIANU" REGHIN

8.51

15.

Matiz B. Márton Ferdinánd
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.49

16.

Fazakas AH. Gergely
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "S. ILLYES LAJOS" SOVATA

8.43

17.

Orbán CS. Gergő
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MATYUS ISTVAN" CHIBED

8.39

18.

Szabó SZ. Szilárd Hunor
ȘCOALA GIMNAZIALĂ RUPEA

8.22

19.

Rusz L. Kincső Mária
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BERNADY GYORGY" TÎRGU MUREȘ

8.22

20.

Schuller EO. Anita Zsófia
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE COȘBUC" TÎRGU MUREȘ

8.22

21.

Csizmadia L. László
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" TÎRGU MUREȘ

8.21

22.

Madarász CSZ. Hunor
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC " II. RÁKÓCZI FERENC" TÎRGU MUREȘ

8.2

23.

Joanovics CS. Mátyás
LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TÎRGU MUREȘ

8.2

24.

Bámbó Kóczi AI. Péter
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE COȘBUC" TÎRGU MUREȘ

8.19

25.

Hegyi I. Zsombor Levente
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTUL GHEORGHE" SÂNGEORGIU DE MUREȘ

8.18

26.

Dégi A. Nándor
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LIVIU REBREANU" TÎRGU MUREȘ

8.17

27.

Bucur M. Adrienn Bernadett
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "RAKOSI LAJOS" GHEORGHE DOJA

8.16

28.

Csapai A. Renata
LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTĂ TÎRGU MUREȘ

8.15

Eseménynaptár

2019. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Oldalaink

Erasmus+

bolyaisok

vilagtalalkozo

appendix

bolyaischola

fizika

appendixappendix