Tanári fogadóórák

Kedves Szülők!

Az alábbi táblázatban megtalálják az iskolánkban tanító tanáraink hivatalos fogadóóráinak időpontját. Amennyiben a fogadóórák egyikén fel szeretné keresni az iskola valamelyik pedagógusát, akkor megkérjük, hogy talákozási szándékát 48 órával a fogadóóra időpontja előtt jelezze telefonon az iskola titkárságán.
Az iskola telefonszáma: 0365-882749

Ssz. Név Nap Időpont
1 Dr. Antal Gyöngyvér Péntek 11.10 - 12
  Dr. Antal Gyöngyvér Péntek 15 - 16
2 Bajkó Zsuzsa Hétfő 9 - 9.50
  Bajkó Zsuzsa Csütörtök 16 - 17
3 Balázs-Oldal Katalin Csütörtök 12.10 - 13
  Balázs-Oldal Katalin Kedd 17 - 18
4 Bálint Julianna Péntek 10 - 10.50
  Bálint Julianna Szerda 17 - 18
5 Barabás Miklós László Hétfő 13.10 - 14
  Barabás Miklós László Szerda 15 - 16
6 Barta Zsófia Csütörtök 11.10 - 12
  Barta Zsófia Kedd  15 - 16
7 Benedek Levente    
  Benedek Levente    
8 Benedek  Timea Kedd 11.10 - 12
  Benedek  Timea Hétfő 15 - 16
9 Bondoroi Róbert Kedd 11.10 - 12
  Bondoroi Róbert Hétfő 15 - 16
10 Borsos Kinga-Erika Péntek 10 - 10.50
  Borsos Kinga-Erika Hétfő 15 - 16
11 Dr. Borsos Szabolcs Kedd 12.10 - 13
  Dr. Borsos Szabolcs Kedd 15 - 16
12 Brandner Judit-Emőke Hétfő 8 - 8.50
  Brandner Judit-Emőke Hétfő 15 - 16
13 Dr. Cioban Iustina-Camelia Hétfő 9 - 9.50
  Dr. Cioban Iustina-Camelia Hétfő 15 - 16
14 Czekes-Posztuly Tünde Kedd 9 - 9.50
  Czekes-Posztuly Tünde Szerda 15 - 16
15 Csíki Csilla-Elisabeta Hétfő  8 - 8.50
  Csíki Csilla-Elisabeta Csütörtök  15 - 16
16 Csiszér  Zsuzsa Csütörtök  10 - 10.50
  Csiszér  Zsuzsa Csütörtök  15 - 16
17 Csókási Enikő-Gabriella Hétfő   12.10 - 13
  Csókási Enikő-Gabriella Csütörtök  15 - 16
18 Dávid Anna Hétfő  9 - 9.50
  Dávid Anna Hétfő  15 - 16
19 Demeter Hanna Szerda  11.10 - 12
  Demeter Hanna Péntek  15 - 16
20 Dósa Zsolt Szerda  11.10 - 12
  Dósa Zsolt Hétfő  15 - 16
21 Egyed-Zsigmond Enikő Kedd  10 - 10.50
  Egyed-Zsigmond Enikő Szerda  15 - 16
22 Farkas Iván Hétfő  11.10 - 12
  Farkas Iván Hétfő  15 - 16
23 Fejér Magdolna Szerda  11.10 - 12
  Fejér Magdolna Szerda  15 - 16
24 Fekete Erzsébet-Noémi Szerda  13.10 - 14
  Fekete Erzsébet-Noémi Kedd  15 - 16
25 László-Feldmann Réka Hétfő  12.10 - 13
  László-Feldmann Réka Hétfő  15 - 16
26 Ferencz Edith-Mária Kedd  11.10 - 12
  Ferencz Edith-Mária Szerda  17 - 18
27 Ferenczi Margit-Gyöngyi Kedd  14.10 - 15
  Ferenczi Margit-Gyöngyi Hétfő  15 - 16
28 Forgó Éva Erika Kedd  12.10 - 13
  Forgó Éva Erika Csütörtök  15 - 16
29 Fülöp Izabella-Tünde Csütörtök  12.10 - 13
  Fülöp Izabella-Tünde Csütörtök  17 - 18
30 Gál Győző-Harold Szerda  11.10 - 12
  Gál Győző-Harold Csütörtök  15 - 16
31 Gáll Enikő Szerda  12.10 - 13
  Gáll Enikő Hétfő  15 - 16
32 Dr. György Andrea Hétfő  11.10 - 12
  Dr. György Andrea Kedd  15 - 16
33 György Gabriella-Klió Szerda  10 - 10.50
  György Gabriella-Klió Hétfő  15 - 16
34 Hajdó Piroska Szerda  12.10 - 13
  Hajdó Piroska Szerda  16 - 17
35 Hajdú Zoltán Hétfő  11.10 - 12
  Hajdú Zoltán Szerda  15 - 16
36 Horváth Éva Csütörtök  11.10 - 12
  Horváth Éva Szerda  15 - 16
37 Horváth Gabriela-Maria Kedd  12.10 - 13
  Horváth Gabriela-Maria Szerda  15 - 16
38 Högyes Katalin Hétfő   8 - 8.50
  Högyes Katalin Hétfő  16 - 17
39 Ignát Judit-Anna Szerda  15 - 16
  Ignát Judit-Anna Csütörtök  15 - 16
40 Dr. Irsai Izabella Hétfő  8 - 8.50
  Dr. Irsai Izabella Csütörtök  16 - 17
41 Jakab Barna  Robert Hétfő  11.10 - 12
  Jakab Barna  Robert Hétfő  15 - 16
42 Jakab Irma-Tünde Péntek  12.10 - 13
  Jakab Irma-Tünde Kedd  17 - 18
43 Jánosi Szerén Csütörtök  11.10 - 12
  Jánosi Szerén Kedd  16 - 17
44 Joó Enikő-Erika Kedd  11.10 - 12
  Joó Enikő-Erika Kedd  15 - 16
45 Józsa Emese Hétfő  11.10 - 12
  Józsa Emese Csütörtök  15 - 16
46 József Éva Hétfő  9 - 9.50
  József Éva Szerda  15 - 16
47 Kacsó Csongor Szerda  10 - 10.50
  Kacsó Csongor Kedd  15 - 16
48 Dr. Kálmán  Attila Hétfő  10 - 10.50
  Dr. Kálmán  Attila Csütörtök  15 - 16
49 Kedei Ibolya Szerda  15 - 16
  Kedei Ibolya Csütörtök  16 - 17
50 Kiss Emőke-Csilla Hétfő  9 - 9.50
  Kiss Emőke-Csilla Kedd  15 - 16
51 Kiss Tünde Hétfő  10 - 10.50
  Kiss Tünde Csütörtök  15 - 16
52 Kiss-Bujáki Ildikó Szerda  10 - 10.50
  Kiss-Bujáki Ildikó Hétfő  15 - 16
53 Kolozsvári Szilárd-Attila    
  Kolozsvári Szilárd-Attila    
54 Kondert Enikő Hétfő  11.10 - 12
  Kondert Enikő Csütörtök  15 - 16
55 Kosztándi  Krisztina Péntek  10 - 10.50
  Kosztándi  Krisztina Kedd  15 - 16
56 Dr. Kovács Judit Csütörtök  12.10 - 13
  Dr. Kovács Judit Hétfő  15 - 16
57 Kozma Tamás Kedd  13.10 - 14
  Kozma Tamás Kedd  15 - 16
58 Dr. Kusztos Bálint Etelka Csütörtök  13.10 - 14
  Dr. Kusztos Bálint Etelka Csütörtök  15 - 16
59 Kusztos László István Kedd  12.10 - 13
  Kusztos László István Kedd  15 - 16
60 Laszló József Csütörtök  10 - 10.50
  Laszló József Kedd  15 - 16
61 Lengyel Emese Márta    
  Lengyel Emese Márta    
62 Lokodi Andrea    
  Lokodi Andrea    
63 Lőrincz Emese Szerda  15 - 16
  Lőrincz Emese Csütörtök  15 - 16
64 Magyari Gabriella Kedd  11.10 - 12
  Magyari Gabriella Csütörtök  15 - 16
65 Maier Ilka Ildikó Hétfő  11.10 - 12
  Maier Ilka Ildikó Hétfő  15 - 16
66 Maier-Magyaros Réka-Tímea Szerda  11.10 - 12
  Maier-Magyaros Réka-Tímea Szerda  15 - 16
67 Majthényi-Wass Virág    
  Majthényi-Wass Virág    
68 Márton Imre    
  Márton Imre    
69 Mátéfi István Szerda  13.10 - 14
  Mátéfi István Csütörtök  15 - 16
70 Mester Ildikó Kedd  11.10 - 12
  Mester Ildikó Csütörtök  15 - 16
71 Molnár Júlia-Jusztina Hétfő  15 - 16
  Molnár Júlia-Jusztina Szerda  15 - 16
72 Molnár  Zoltán Kedd  9 - 9.50
  Molnár  Zoltán Kedd  15 - 16
73 Mózer Brigita- Ágota Szerda  9 - 9.50
  Mózer Brigita- Ágota Hétfő  15 - 16
74 Nagy Éva Szerda  11.10 - 12
  Nagy Éva Kedd  15 - 16
75 Nagy Judith-Emőke Csütörtök  12.10 - 13
  Nagy Judith-Emőke Kedd  15 - 16
76 Naphegyi Zsuzsanna Kedd  9 - 9.50
  Naphegyi Zsuzsanna Szerda  15 - 16
77 Nemes Andrea Laura Kedd  10 - 10.50
  Nemes Andrea Laura Csütörtök  17 - 18
78 Pál Daniela Cristina    
  Pál Daniela Cristina    
79 Peti Réka Eszter Hétfő  10 - 10.50
  Peti Réka Eszter Hétfő  15 - 16
80 Pisak-Lukáts Katalin Szerda  9 - 9.50
  Pisak-Lukáts Katalin Kedd  15 - 16
81 Dr. Puskás  Attila Kedd  10 - 10.50
  Dr. Puskás  Attila Hétfő  18 - 19
82 Dr. Puskás-Bajkó Albina Csütörtök  10 - 10.50
  Dr. Puskás-Bajkó Albina Péntek  15 - 16
83 Rupics Zsuzsanna Csütörtök  8 - 8.50
  Rupics Zsuzsanna Kedd  16 - 17
84 Săbădeanu Enikő Magdolna Szerda  11.10 - 12
  Săbădeanu Enikő Magdolna Péntek  15 - 16
85 Sfâriac Anca Hétfő  10 - 10.50
  Sfâriac Anca Kedd  15 - 16
86 Siklódi  Beáta Szerda  12.10 - 13
  Siklódi  Beáta Péntek  15 - 16
87 Sikó Olga-Anna Péntek  10 - 10.50
  Sikó Olga-Anna Kedd  17 - 18
88 Simon János Péntek  10 - 10.50
  Simon János Szerda  15 - 16
89 Simonfi Ildikó Éva Hétfő  9 - 9.50
  Simonfi Ildikó Éva Péntek  15 - 16
90 Somlay Melinda Hétfő  8 - 8.50
  Somlay Melinda Csütörtök  16 - 17
91 Soós Katalin Kedd 11.10 - 12
  Soós Katalin Kedd  17 - 18
92 Sopterean Claudia Szerda  10 - 10.50
  Sopterean Claudia Hétfő  15 - 16
93 Sükei Mária Csütörtök  10 - 10.50
  Sükei Mária Hétfő  16 - 17
94 Szabó Ádám Béla    
  Szabó Ádám Béla    
95 Szaló Anna Csütörtök  11.10 - 12
  Szaló Anna Péntek  15 - 16
96 Szász Ágota Judit Kedd  10 - 10.50
  Szász Ágota Judit Hétfő  15 - 16
97 Szász Szilárd Péntek  11.10 - 12
  Szász Szilárd Péntek  15 - 16
98 Szatmári Enikő-Katalin Csütörtök  9 - 9.50
  Szatmári Enikő-Katalin Szerda  15 - 16
99 Szegedi Éva Péntek  11.10 - 12
  Szegedi Éva Szerda  15 - 16
100 Székely Emese Csütörtök  10 - 10.50
  Székely Emese Csütörtök  15 - 16
101 Székely Szilárd János    
  Székely Szilárd János    
102 Szente Tünde Kedd  10 - 10.50
  Szente Tünde Csütörtök  15 - 16
103 Szilágyi Mihály    
  Szilágyi Mihály    
104 Szilágyi Teréz Emőke Szerda  11.10 - 12
  Szilágyi Teréz Emőke Péntek  15 - 16
105 Szitai Tünde Klára Hétfő  10 - 10.50
  Szitai Tünde Klára Szerda  16 - 17
106 Szőcs Imre Csütörtök  9 - 9.50
  Szőcs Imre Csütörtök  18 - 19
107 Dr. Szövérfi János Szerda  10 - 10.50
  Dr. Szövérfi János Hétfő  15 - 16
108 Dr. Tamási Zsolt-József Kedd  13.10 - 14
  Dr. Tamási Zsolt-József Hétfő  15 - 16
109 Tuzson Attila    
  Tuzson Attila    
110 Ugron Noémi Andrea Kedd  10 - 10.50
  Ugron Noémi Andrea Csütörtök  15 - 16
111 Vild Fridolin Hétfő  9 - 9.50
  Vild Fridolin Szerda  15 - 16
112 Vincze Éva Hétfő  8 - 8.50
  Vincze Éva Szerda  16 - 17
113 Zalányi Erzsébet Péntek  13.10 - 14
  Zalányi Erzsébet Hétfő  17 - 18
114 Zongor Judit Péntek  8 - 8.50
  Zongor Judit Hétfő

 16 - 17

Eseménynaptár

2022. október
H K Sz Cs P Sz V
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Oldalaink

Erasmus+

YouTube

Cambridge Assessment English

BolyaiArt

bolyaisok

vilagtalalkozo

appendix

bolyaischola

fizika

appendixappendix