Kívülálló kezdeményezésére a Bolyai Diákszövetség október 4-én, 19:40-es kezdettel jótékony filmestet szervez a díszteremben. A rendezvény fő célja adományok gyűjtése Kemény Abigail-Renáta, a Pedagógiai Líceumba járó diáktársunk számára, akinek betegsége, a Hodgkin-Limfóma 2016 óta tart. Jelenleg családja a kezelésre szükséges összeget próbálja összegyűjteni, viszont mindez nehézkes, ugyanis nem kis összegekről van szó: kezelésének megkezdése 10.000 euró körüli költségekkel jár. Részleteket a következő bejegyzésben lehet olvasni: https://goo.gl/f6F6am





















